Kryesore

Ornella Muti, super seksi në moshën 63-vjeçare


               Publikuar në : 19:28 - 04/09/18 |
mapo.al

Gjashtëdhjetë e tre vjeçe, por duket se koha për Ornella Muti ka ngelur kur ajo ishte 20 vjeçe.


Ikona e TV italian ende gëzon një fizik mbresëlënës dhe shumë seksi.Në Instagram, Ornella është shfaqur së fundmi pa sytjena dhe vetëm me tanga, duke treguar se mbetet ende “perëndesha” e bukurisë italiane.

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas