Aktualitet

OSHEE jep njoftimin- Ja tre zonat e Tiranës ku nesër do të ndërpritet energjia


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:39 - 23/05/21 |
mapo.al

Një pjesë e qytetarëve të Tiranës, gjatës së hënës do të përballen me mungesën e energjisë elektrike.


OSHEE me anë të një lajmërimi, njofton qytetarët se një remont ka ndodhur në NST Tec të Kombinatit.


Ndër të tjera në reagimin e saj OSHEE thekson se nga ora 09:00 deri në orën 14:00 do të stakohet energjia elektrike në zona të kryeqytetit të tilla si Yzberisht, Vaqarri dhe Sharra.

“Stakim, 24 majPër shkak të remontit të parashikuar në NST Tec Kombinat, në datën 24 maj gjatë intervalit kohor 09:00-14:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tirane:Pjesërisht Yzberisht, Vaqarr, Sharrë.”, thuhet në njoftimin e OSHEE.

1


Etiketa: ,

Pas