Aktualitet

OSHEE: Këto zona në Tiranë, nesër dhe pasnesër pa drita


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:06 - 29/08/19 |
ro ot

OSHEE Tiranë njofton se për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, investim që po zbatohet në kryeqytet, në datat 30-31 gusht do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë.


Njoftimi i OSHEE:


Stakim në datat 30-31 GushtPër shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, investim që po zbatohet në kryeqytet, në datat 30-31 gusht do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë
 30 gusht

09:00 – 13:00

rruga “Pjetër Bogdani”, rruga “Vaso Pasha”

09:00-15:00

rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Xhanfize Keko”, rruga “Mujo Ulqinaku”

12:00-15:00

rruga “Siri Kodra”,

 

31 gusht

9:00-15:00

rruga “Besim Alla”, zona Fushë “Misto Mame”

9:00-11:00

zona Yzberisht

09:00-15:00

rruga “Teodor Keko”, zona Unaza e Re pjesërisht, rruga “Mujo Ulqinaku

12:00-15:00

rruga “Mehmet Brocaj” pranë rajonit të Policisë nr 3.

1


Etiketa: , , , ,

Pas