Aktualitet

OSHEE: Këto zona në Tiranë, nesër pa drita


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:43 - 17/10/19 |
ro ot

OSHEE njofton se për shkak të rikonstruksionit që po bëhet nëpër kabina, disa zona në Tiranë do të jenë pa drita ditën e nesërme.


Njoftim për abonentët Tiranë


Stakim, data 18 TetorVijojnë punimet për rikonstruksionin e kabinave dhe konkretisht, nesër (e premte) 18 tetor, do të kryhen këto stakime të energjisë në oraret dhe zonat si më poshtë.
09:00-15:00Pjesërisht rrugët: “Albanopoli”, “Arben Broci”, “Hysen Xhura”,
“Vath Koreshi”, “Mihal Grameno”, “Haki Shehu”, “Kolë Kamsi” “Rruga e Xibrakëve”.

1


Etiketa: , , , ,

Pas