Aktualitet

OSHEE: Këto zona në Tiranë, nesër pa drita
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 15/01/20 |
mapo.al

Nesër, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se do të stakohet energjia në disa zona për shkak të punimeve të planifikuara në kuadër të investimit për rikonstruksionin e kabinave.


Zonat dhe oraret ku do ketë ndërprerje të energjisë elektrike


09:00-14:00/ Pjesërisht Kodër Bërxullë pjesërisht, afër Urës së Limuthit;


09:00-15:00/ Pjesërisht rruga “Njazi Meka”, rruga “Vath Koreshi”,  rruga “Mihal Grameno”;


00:00-07:00/  Pjesërisht Lundër, Vilat dhe Farkë.Etiketa: ,

Pas