Aktualitet

Osmani: Saraji, Likova dhe Plasnica e BDI-së, fitore që në raundin e parë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:36 - 17/10/21 |
mapo.al

Saraji, Likova dhe Plasnica fitore që në rethin e parë këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani, shkruan TetovaSot.


Zëdhënësi i Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani përmes konferencës për shtyp ka konfirmuar fitoren që në raundin e parë në Saraj, Likovë dhe Plasnicë.
1Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas