ShowBizz

Ova fanse e Tunës/ Ja çfarë i premton këngëtarja

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:54 - 21/05/20 |
mapo.al

Aktorja turke, Nisa Sofiya, u kthye në këtë periudhë një ndër imazhet më të ëmbël dhe më të dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Ajo luajti rolin e ‘Ovës’ në filmin “Mrekullia në qelinë nr.7” duke rrëmbyer zemrat e shumë personave.


See the source image


Së fundmi vogëlushja ka postuar në Instastory një foto dhe në sfond ka këngën “A don hala” të Tunës dhe Ylli Limanit. Këngëtarja ka postuar foton e Ovës në stroy ndërsa i premton se nëse takohen një ditë do t’i këndojë të gjithë albumin.See the source image

See the source image


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas