ShowBizz

Overdozë heroine: Bota e muzikës në ankth për një tjetër super-yll

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:31 - 25/07/18 |
mapo.al

Bota e muzikës është në ankth për një tjetër yll. Bëhet fjalë për Demi Lovaton, këngëtaren e njohur, e cila është transportuar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë.


25-vjeçarja u gjet pa ndjenja në shtëpinë e saj në Hollivud.


Dyshohet se këngëtarja ka marrë një overdozë heroine, edhe pse ajo e ka mohuar.


Për momentin gjendja e saj shëndetësore është stabilizuar pasi ka marrë mjekim me Narkan.


Ky mjekim i fuqishëm kundër drogës i është dhënë këngëtares teksa ajo ishte pa ndjenja.

Një e afërme e Lovatos tha se tashmë Demi ka nisur të reagojë.

Të dielën në mbrëmje, Demi performoi në një panair dhe harroi fjalët e këngës së saj “Sober” (Esëll).


Etiketa: , ,

Pas