ShowBizz

Pa filtër dhe pa grim, Trejsi Sejdini vjen më natyrale se kurrë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:35 - 21/11/20 |
mapo.al

Në Instagram ka njerëz, sidomos vajza, që bëhen shumë të bukura, falë efekteve në Instagram.


E një nga modelet që ka guxuar të dal pa filtera të tilla, është Trejsi Sejdini.


Në fotografinë e hedhur në Instagram, Trejsi shihet se edhe pa këto efekte duket shumë e bukur.Edhe nga vendi ku pozoi, kuptohet se ajo nuk ka shumë nevojë për filtera. 


Etiketa: ,

Pas