Aktualitet

Pa punë, në një shtëpi të dëmtuar nga tërmeti – E ëma e Elton Ferizit: OFL të kapë të fortët!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:23 - 03/12/20 |
mapo.al

Nëna  e Elton Ferizit, të shënjestruarit të sotëm nga OFL, shprehet se kjo që po i bëhet djalit është skandal.Në një prononcim për Fax Web, Shpresa Ferizi tha se i biri nuk ka një banesë të tijën dhe se jeton tek shtëpia e saj e dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit.


Ferizi gjithashtu tha se ka qenë ajo që e ka denoncuar në polici, në vitin 2011,  në mënyrë që të hiqte dorë nga varësia e lëndëve narkotike.
Sipas saj, OFL po i drejtohet vetëm rasteve të ngjashme dhe po shmang ata të cilët përbëjnë problem.“Djali nuk ka para as për të paguar biletën për në Tiranë. Eltoni jeton në një banesë të dëmtuar nga tërmeti, në shtëpinë time, nuk ka banesë të tijën. Në 2011 e denoncova djalin, konsumonte hashash, e denoncova për të hequr varësinë e tij nga narkotikët. Djali nuk përdor më as drogë as alkool, OFL të kapë të fortët. I dërgoj çdo muaj para nga Italia djalit, se është pa punë”, – tha Shpresa Ferizi.


*Në fotografinë kryesore, Elton Ferizi 

LEXO EDHE:

Vjedhje, prodhim dhe shitje droge – Kush janë 3 të shënjestruarit e OFL (EMRAT)

 

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas