ShowBizz

Pa të brendshme, ja si turpërohet në sy të të gjithëve prezantuesja

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:16 - 12/09/19 |
mapo.al

Prezantuesja seksi e motit Sol Perez ka pësuar së fundmi një incident aspak të këndshëm në një ceremoni ndarjesh çmimesh, në Buenos Aires (Argjentinë).


Bukuroshja 25-vjeçare po u tregonte shikuesve dhe prezantuesve aty pranë fustanin e mrekullueshëm që mbante veshur, kur njëri prej këtyre të fundit i tërhoqi më tepër seç duhet pjesën e poshtme.Sol Perez u turpërua në sy të të gjithëve, pasi nuk kishte veshur të brendshme. E megjithatë, prezantuesja e motit u mundua të mos e jepte veten. Ajo vazhdoi të fliste me ta, si të mos kish ndodhur asgjë.Etiketa:

Pas