Pacienti u hodh nga Infektivi, Policia: Ka shpëtuar, ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Policia e Tiranës njofton se pacienti 69-vjeçar që u hodh nga spitali Infektiv, ka shpëtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ai është R.B, 69 vjeç i cili ndodhej i shtruar te spitali COVID1 dhe po trajtohej prej disa ditësh. Mesditën e sotme i moshuari ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hdedhur nga … Continue reading Pacienti u hodh nga Infektivi, Policia: Ka shpëtuar, ndodhet nën kujdesin e mjekëve