ShowBizz

Pak muaj pasi i propozoi publikisht partneres, moderatori shqiptar i jep fund lidhjes

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:17 - 03/06/20 |
mapo.al

Moderatori i njohur shqiptar, Ardit Roshi dhe partnerja e tij, Blerina Bajko i kanë dhënë fund lidhjes.


Lajmin e ka bërë të ditur Revista Story, ndërsa çifti nuk ka reaguar publikisht, por nga një vëzhgim në rrjetet e tyre sociale, bie në sy që ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin dhe i kanë fshirë fotot së bashku.


Rikujtojmë që vetëm 6 muaj më parë, moderatori i propozoi partneres publikisht në emisionin “Këndo dhe këngën time”.Nuk dihet ende arsyeja që e ka çuar çiftin drejt vendimit të ndarjes.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas