ShowBizz

Pak pas rehabilitimit, Britney shfaqet me veshjen e viteve ’90


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:15 - 28/06/19 |
mapo.al

Britney Spears, e cila nuk ka shumë që ka dalë nga spitali psikiatrik, duket se është bërë tejet nostalgjike për të shkuarën. Ajo ka rikrijuar pamjen e saj nga videoklipi i hitit “Baby One More Time”, që është votuar nga Billboard si videoklipi më i mirë muzikor i viteve ’90.


Krahas fotografisë së postuar në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet me një minifund me kuadrate dhe bluze të bardhë e të lidhur në bel, 37-vjeçarja ka shkruar: “Shkova për shooping sot por nuk gjeta asgjë! Ah, po…një byzylyk të bukur”.


Kujtojmë se Britney Spears iu nënshtrua një muaj më parë trajtimeve mjekësore për shkak të gjendjes së rënduar emocionale, që iu shkaktua nga problemet shëndetësore të të atit. 
View this post on Instagram

 I went shade shopping today but found nothing !!!! Oh well 😔 ….. but I did find a nice bracelet !!!!!! 🍀🍀🍀🍀🍀

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas