ShowBizz

“Paketa që unë e quaj bijë”, Robert Berisha dedikim të veçantë për vajzën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:02 - 15/05/20 |
mapo.al

Pavarsishtë se po bëjnë kohë që nuk janë më bashkë Roberti dhe këngëtarja Nora Istrefi, nuk kanë lejuar që vajza të ndjejë mungesën e ndonjërit prej tyre.


See the source image


Renee feston ditëlindjen dhe padyshim Roberti ka bërë dedikimin më të ëmbël për vajzën e tij. Këngëtari ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet duke interpretuar këngën e ditëlindjes në piano, ndërkohë që Renee i qëndron e varur në qafën.


 


Roberti shprehet se ishte Renee që e bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta.

Të të kem ty fëmijë më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta. Buzëqeshja jote gjithmonë ma ndriçon ditën. Talentet tua dhe personaliteti i adhurueshëm mund të shkrijë një mal. Ti je e ëmbël, fenomenale dhe e mahnitshme e mbështjellë në një paketë që unë e quaj, bijë. Ti ke qenë gjithmonë dashuria e mamit dhe e babit. Gëzuar ditëlindjen Renee”, ka shkruar Roberti.

See the source image

See the source image

See the source image

 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas