Aktualitet

Pallati i sapondërtuar në Tiranë përfshihet nga flakët (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:40 - 19/05/21 |
mapo.al

Në orët e para të paradites së kësaj të mërkure, dy katet e fundit të një pallati të sapondërtuar janë përfshirë nga flakët


Ngjarja ka ndodhur pranë konvikteve të Fakultetit të Mjekësisë, ndërsa bëhet me dije se si pasojë e zjarrit janë shkaktuar vetëm dëme materiale.


Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit. Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisëRreth orës 08:30, tek “Medreseja” ka rënë zjarr në katin e fundit të një pallati në ndërtim ku ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas