Aktualitet

Paloka ironi për Ramën: Fillove të zbulosh armiq të padukshëm, shenja plakjeje


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 01/09/20 |
mapo.al

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka në një status në Facebook ka ironizuar Kryeministrin Rama për deklaratat e këtij të fundit në takimin e grupit parlametar të PS.


Filloi xhaja te zbuloj armiq te brendshem madje dhe te padukshem… Keto jane shenjat kur fillon e te kap plakja keq, fillon dhe gjen armiq te padukshem edhe brenda stanit qe ke zgjedhur vete“, shkruan ish-deputeti Paloka.


Statusi i plotë:Filloi xhaja te zbuloj armiq te brendshem madje dhe te padukshem… Keto jane shenjat kur fillon e te kap plakja keq, fillon dhe gjen armiq te padukshem edhe brenda stanit qe ke zgjedhur vete.
Ka filluar te rrjedhe nga pleqeria, se nuk besoj se dikush ja ka mbush mendjen se me kete stil demode mund te frymezoje ndokend… vec taulantit dhe shokeve te tij te toyta yaris

 
Filloi xhaja te zbuloj armiq te brendshem madje dhe te padukshem… Keto jane shenjat kur fillon e te kap plakja keq,…Posted by Edi Paloka on Tuesday, September 1, 2020

1


Etiketa: , , ,

Pas