Kryesore

Paloka: Mos mbroni vrasësit e përdhunuesit, mosni se Zoti ka për t’jua sjellë në familjet tuaja!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:49 - 27/09/18 |
mapo.al

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka, në një postim në Facebook ka reaguar kundër atyre që kanë mbrojtur të akuzuarit nga ish-nënkomisari Emiljano Nuhu.


Postimi i plote i Palokes:


O sherbetore te mjere !
Mos mbroni vrasesit e perdhunuesit dhe denigroni viktimat vetem sepse keshtu ju urdheron padroni juaj ne krye te qeverise!
Edhe parate me te cilat ju paguan jane nga ato qe ju grabit pikerisht viktimave qe ju denigroni per te mbrojtur vrasesit dhe perdhunuesit e tyre.
Mosni se Zoti ka per t’ju a sjelle ne shtepite dhe familjet tuaja!
Po nese nuk i trembeni Zotit, dijeni dhe ju qe drejtesi do behet nje dite, jo vetem per padronet por dhe per sherbetoret.
Etiketa: , ,

Pas