Aktualitet

Paloka nga Durrësi: Bastionet e tjera të PD s’janë numëruar, ndaj prisni


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:23 - 26/04/21 |
mapo.al

Drejtuesi i PD në qarkun e Durrësit, Edi Paloka, pohoi se bastionet e së djathtës ende nuk janë numëruar, ndaj i ftoi qytetarët që të presin.


Në një prononcim për mediat, Paloka tha se do të dalë e vërtetë ajo çka ka pasur si parashikim PD.


“Bastionet e tjera të PD nuk janë numëruar, ndaj prisni. Çfarë kemi thënë do të dali e vërtetë. Shqiptarët kanë votuar për ndryshimin dhe jemi të bindur se ndryshimi do të vijë. Presim ndryshim edhe në Durrës.”-tha Paloka.1Etiketa: , ,

Pas