Aktualitet

Paloka nga Durrësi: Fitorja do të konfirmohet në të gjitha kutitë e votimit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:02 - 26/04/21 |
mapo.al

Drejtuesi politik i PD në qarkun e Durrësit, Edi Paloka falenderoi në një deklaratë për mediat të gjithë bashkëpunëtorët që siç u shpreh ai, punuan fort për të arritur fitoren e ditës së sotme


“Është momenti që të shohim nga e ardhmja të projektojmë të ardhmen tonë, është momenti të falenderojmë të gjithë ata që me përkushtim gjatë gjithë kësaj kohe punuan, sakrifikuan për të arritur këtë fitore sot, prandaj unë kam falenderimet më të mëdha për të gjithë.


Jam i bindur që edhe numërimi do të jetë i rregullt sipas të gjithë procedurave dhe në fund kjo fitore do të konfirmohet në të gjithë kutitë e votimit.”- u shpreh Paloka.1Etiketa: , ,

Pas