Politika

Paloka: Rama shkoi në Kukës me Forcat Speciale, kuksianët i treguan vendin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:18 - 30/10/18 |
mapo.al

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka shkruan se kryeministri Rama shkoi në Kukës i rrethuar me policë dhe forca speciale të armatosura.Reagimi i plotë i Palokës:


Rama ne Kukës.
Pasi e anuloi tre here viziten ne Kukes , sot Rama shkoi gjysem ilegalisht ne Has dhe me pas, shkoi dhe ne Kukes, i rrethuar me police dhe forcat speciale te armatosur( ne kundërshtim me ligjin).Pasi ju vuri traun ne rruge, i burgosi dhe kerkoi ti poshtroje , sot mori guximin te shkoj ne Kukes.


Mblodhi ne nje salle gjithe administraten per te treguar qe kuksianet jo vetem e kane falur por ka dhe nga ata qe e duartrokasin.

Por kuksianet e vertete e priten sic e meriton … Ja thane fytin trimit…

1


Etiketa: , ,

Pas