Aktualitet

Pamje me dron nga protesta e opozitës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:26 - 08/07/19 |
mapo.al

MAPO sjell pamje me dron të protestuesve të opozitës që kanë mbushur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Qindra mijëra mbështetës janë mbledhur Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” përpara Kryeministrisë, me flamuj të BE-së, Gjermanisë dhe ata kuqezinj, për t’iu përgjigjur thirrjes së opozitës e cila kërkon largimin e kryeministrit Edi Rama.Etiketa: , ,

Pas