Aktualitet

Polici godet me shkelma protestuesin (Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:37 - 17/05/20 |
mapo.al

Ky është momenti kur policia godet me shkelma një protestues. Videoja është filmuar rreth orës 09:50 minuta.


Protestuesi I shtrirë goditet nga policët me shkelma.


Pranë instalaconit “REJA” , në hyrje të bulevardit ka shpesh përplasje dhe tension mes protestuesve dhe policisë.
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas