Aktualitet

Pamje të rënda/ Policia dhunon të miturin te Liqeni Artificial (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:41 - 15/05/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur te Liqeni Artificial në Tiranë, mesditën e sotme. Disa oficerë policie kanë dhunuar një të ri pse kishte dalë për shëtitje.


Në video e publikuar nga JOQ Albania, dallohen dy punonjës policie që i shtrengojnë me dhunë përtokë fytyrën të riut, ndërsa edhe e qëllojnë me shpullë.


Më pas e ngrenë atë dhe e shoqërojnë drejt makinës ndërsa njëri prej policëve vijon ta dhunojë duke e qëlluar në shpinë.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas