Aktualitet

Pamje të rënda/ Qytetari i gjakosur pas përplasjes me policinë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:44 - 17/05/20 |
mapo.al

Kjo është video e një qytetari që ka mbetur i lënduar pas përplasjeve me policinë. Siç dallohet në pamje, qytetari është lënduar në kokë.


Ai është i gjakosur dhe protestuesit e tjerë e ndihmojnë.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas