fbpx

Bota

Pamje të rënda/ Treni i këput krahun, mjekët ia rivendosin (FOTO)

               Publikuar në : 10:23 - 17/06/19 |
mapo.al

Ahmedabad Gujarat po priste në stacion kur rrëshqiti dhe ra në një hendek midis platformës dhe trenit. Në momentin që ai u rrëzua dora i ngeli në shina dhe treni që po vinte ia këputi.

28-vjeçari, baba i tre fëmijëve nga Mumbai, Indi, u dërgua në spital nga miqtë e tij që i vendosën krahun e këputur në një qese plastike.

Menjëherë Gujarat iu nënshtrua një operacioni për rivendosjen e krahut, që rezultoi i suksesshëm.

Nuk dihet ende nëse ai do rifitojë ndjeshmërinë në krah.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas