Pamje tragjike – Momenti kur shembet pallati shumëkatësh nga tërmeti në Turqi (VIDEO)

Tërmeti i fuqishëm i rënë mesditën e kësaj të premte në detin Egje, ka shkaktuar shembjen e 6 godinave, sipas të dhënave zyrtare, dhe dëmtimin e shumë banesave të tjerave në qytetin turk të Izmirit. Ndërkohë kamerat e qytetarëve kanë fiksuar momentin kur një prej pallateve shembet në tokë.   Sipas raportimeve zyrtare, tërmeti ka … Continue reading Pamje tragjike – Momenti kur shembet pallati shumëkatësh nga tërmeti në Turqi (VIDEO)