Aktualitet

Pamjet e aksidentit të frikshëm në Tiranë – Ja si shpëtojnë këmbësorët (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:40 - 14/01/21 |
mapo.al

Aksidenti i ndodhur sot pranë Ambasadës Italiane, mund të kishte përfunduar në një tragjedi.


Makina BMW dallohet në video që ecën me rreth 100 km/orë dhe futet me semaforë të kuq.


Ajo godet automjetin tjetër dhe për një sekondë shpëtuan edhe këmbësorët.

Bie në sy se policia e ka fshehur këtë aksident, ku dallohet së shoferët dhe këmbësorët shpëtuan mrekullisht.Në mes të Tiranës, kjo makinë luksoze ecte me një shpejtësi të çmendur, për më tepër po kalonte me semaforë të kuq.


LEXO EDHE:

BMW “kokë më kokë” me Skodën – Aksident i frikshëm te Ambasada italiane (VIDEO)

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas