Pamjet e para te Infektivi, pasi 69-vjeçari me koronavirus u hodh nga spitali (FOTO)

Reshat Grembi, 69 vjeç, i prekur nga koronavirusi prej disa ditësh, tentoi t’i japë fund jetës sot duke u hedhur nga ballkoni i katit të dytë të spitalit Infektiv, i kthyer në spital COVID1. Gazeta MAPO siguron pamjet e para nga momenti kur forca të shumta policie dhe ekipet e mjekëve, i kanë dhënë ndihmën … Continue reading Pamjet e para te Infektivi, pasi 69-vjeçari me koronavirus u hodh nga spitali (FOTO)