Aktualitet

Pamjet tronditëse/ Prifti në Greqi kryen veprime të turpshme me të miturin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:07 - 22/02/21 |
mapo.al

Disa pamje tronditëse ku shihet një prift duke bërë skena të pahijshme me një të mitur në një zonë të populluar, janë publikuara nga portali grek “Astinomiko.gr” dhe më pas nga shumë media të tjera greke si “Zougla.gr” etj.

Pamjet ku prifti i prek organin gjenital të miturit janë kapur nga kamerat e sigurisë të një biznesi që ndodhej aty pranë.

I riu fillimisht ka kontrolluar zonën nëse kishte njerëz dhe me dëshirë iu afrua sërish priftit për të bërë atë akt të turpshëm.


Gazetarët e portalit “Astinomiko.gr” ishin në dyshim për publikimin e kësaj video, por vendosën që këto pamjeve të dalin dhe të ndërgjegjësojnë qytetarët që mund të shohin të tilla situata dhe t’i raportojnë.


1


Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas