Kronika

Panik në Tiranë/ Autobusi përfshihet nga flakët në lëvizje (FOTO+VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:30 - 06/08/20 |
mapo.al

Një autobus është përfshirë nga zjarri sot në Tiranë, teksa ka qenë në lëvizje.


Urbani i linjës Paskuqan-Babrru-Qendër, me drejtues E.J, mësohet se ka pësuar një defekt teknik në pjesën e motorit. Fatmirësisht nuk raport2ohet për persona të lënduar, por nga ngjarja ka vetëm dëme materiale.Urbani i linjës Paskuqan-Babrru-Qendër i përfshirë nga flakët
Urbani i linjës Paskuqan-Babrru-Qendër i përfshirë nga flakët

 


Njoftimi i policisë
Më datë 06.08.2020, rreth orës 13:00,​ në Paskuqan si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit ka marrë flakë në ecje mjeti autobuz me drejtues shtetasin E.J.

Nga zjarri nuk ka njerëz të lënduar, ka vetëm dëmë materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: , , , ,

Pas