Aktualitet

Paralajmërohen shoferët/Policia rrugore merr në dorë situatën në Rrugën e Arbrit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:22 - 30/11/21 |
mapo.al

Vetëm 24 orë pas përurimit dhe hapjes së rrugës së Arbrit, Policia Rrugore ka marrë nën kontroll situatën e qarkullimit në këtë aks.


Çdo parakalim i gabuar, manovër e rrezikshme apo tejkalim shpejtësie është monitoruar dhe penalizuar rreptësisht nga efektivët e Policisë Rrugore të Tiranës.


Pamjet e ofruara tregojnë një qytetar që me automjetin e tij luksoz ka bërë një parakalim të gabuar duke vënë në rrezik qarkullimin në atë aks.Ai është ndaluar dhe gjobitur menjëherë nga efektivët e policisë.


Për më shumë, mund të shihni videon e mëposhtme.

 

1CLOSE
CLOSE
Pas