Kryesore

Parashikimi i motit: Ja si nis java…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 08:10 - 12/11/18 |
mapo.al

Fillimi i javës, 12 nëntor: moti do të vijojë me diell dhe prani të mjegullës në orët e para të ditës përgjatë luginave.


Era do të jetë me drejtim veriperëndim me shpejtësi  6 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.


Temperaturat do të mbeten konstante.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore          4/17°C
Zonat e ulëta          4/22°C
Zonat bregdetare   12/22°C


Etiketa: ,

Pas