Kryesore

Parashikimi i motit për ditën e hënë, 7 tetor 2019

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 08:10 - 07/10/19 |
mapo.al

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje të pakta shiu në Jug dhe Juglindje. Era do të jetë me drejtim Verilindje me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet.


Valëzimi i forcës 4-5 me lartësi vale 0,5- 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë në rënie.Temperaturat min dhe max:


Zonat malore 7/16°C

Zonat e ulëta 12/24°C

Zonat bregdetare 17/22°C


Etiketa: ,

Pas