Aktualitet

Parashikimi i motit për sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 06:46 - 27/09/20 |
mapo.al

Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin.


Vranësira të pakta kalimtare do të ketë në orët e mëngjesit dhe ato të mesditës, kryesisht në relievet malore.


Mjegull/mjegullinë lokale në orët e mëngjesit.


Era do të fryjë me drejtim Juglindje-Jugperëndim me shpejtësi deri në 12 m/sek, kryesisht përgjatë vijës bregdetare, shoqëruar me një valëzim të forcës 0-1 ballë.
Etiketa:

Pas