Aktualitet

Parashikimi i motit për sot, e diel 12 korrik 2020

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:32 - 12/07/20 |
mapo.al

E diela do të ketë mot kryesisht të kthjellët e vranësira në zhvillim në orët e mesditës.


Në Alpe dhe përgjatë relieveve malore vranësirat do të pasohen nga reshje lokale shiu.


Era nga kuadrati i veriut me shpejtesi 1-8m/s, ndërsa në orët e pasdites të së dielës era fiton intensitet deri në 15m/s kryesisht përgjatë vijës bregdetare.


Parashikimi për ditën e sotme:


 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas