Aktualitet

Parashikimi i motit për sot, e enjte 2 korrik 2020

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:27 - 02/07/20 |
mapo.al

Ditën e sotme do të mbizotërojë mot i kthjellët. Vranësirat do të jenë të pakta dhe kalimtare në orët e mesditës, ndërsa në juglindje do të pasohen nga reshje shiu në formën e shtrëngatave të karakterit lokal.


Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi 1-8m/s.


Më konkretisht temperaturat parashikohen:


zonat malore 18°C deri në 34°C


zonat e ulëta 19°C deri në 38°C

zonat bregdetare 20°C deri në 35°C


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas