Aktualitet

Parashikimi i motit sotBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:15 - 15/09/20 |
mapo.al

Dita e Martë do të ketë mot kryesisht të kthjellët e vranësira të pakta kalimtare.


Era do të jetë kryesisht nga Veriperëndimi-Jugperëndimi 1-10m/s, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare dhe zonave luginore fiton shpejtësi deri në 18m/s.Etiketa: ,

Pas