Kryesore

Parashikimi i motit sot – Ku priten shtrëngata dhe reshje
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:15 - 28/09/20 |
mapo.al

Reshjet e shiut dhe shtrëngatat do të vazhdojnë të jenë të pranishme në vendin tonë edhe gjatë ditës së sotme.


Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se shtrëngatat gjatë mesditës do të shtrihen në të gjithë vendin.


Temperaturat do të jenë karakteristike për këtë muaj.

Etiketa: ,

Pas