Kryesore

Parashikimi – Mot i kthjellët, por i ftohtë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:50 - 22/11/20 |
mapo.al

Gjatë ditës, të dielën do të kemi mot kryesisht të kthjellët por të ftohtë.


Mjegulla e dendur do të jetë prezente në orët e para të mëngjesit përgjatë luginave.


Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës në veriperëndim dhe përgjatë zonave luginore në veri ( kryesisht në qarqet Shkodër, Kukës, Lezhë) do të jetë erë e vrullshme 15-20m/sek.

1


Etiketa:

Pas