Aktualitet

Sinoptikanët: Moti përmirësohet në mesditë, reshje bore në male

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:55 - 30/11/19 |
mapo.al

Sipas MeteoAlb, vendi ynë gjatë orëve të para të ditës do të jetë me vranësira dhe shira të herë pas hershëm.


Duke filluar nga mesdita, kushtet atmosferike do të përmirësohen gradualisht duke i spostuar vranësirat dhe reshjet e pakta drejt zonave malore.


Temperaturat e ajrit do të variojnë nga 2°C në 18°C.


Era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 35 km/h në drejtimin veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.Etiketa: , ,

Pas