Aktualitet

Partia Demokratike shpall listën fituese, anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:24 - 18/07/21 |
mapo.al

Partia Demokratike ka shpallur këtë mesditë listën fituese të anëtarëve të Këshillit Kombëtar.


PD ka bërë të ditur emrat e 300 anëtarëve, që do të jenë në Këshillin Kombëtar të kësaj force politike për 4 vitet e ardhshme.


Në listë nuk shihet se janë shpallur fitues Edith Harxhi, e cila ishte një prej kandidateve për kryetare të PD, dhe Arben Ristani, ish-Sekretar i Përgjithshëm i PD-së.Lista e plotë e fituesve (KLIKO KËTU) 1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas