Aktualitet

Partizani nuk nxitohet për trajnerin e ri
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:05 - 15/12/19 |
mapo.al

Renaldo Kalari, së bashku me drejtorin e Akademisë, Genc Tomori, do të drejtojnë Partizanin në dy ndeshjet e fundit për këtë vit.


Gjithashtu, është rikthyer në ekipin e parë përgatitësi atletik Corrado Sakone.


Trajneri i ri i skuadrës do të vendoset në fillim të janarit dhe më pas do të kryejë fazën përgatitore me ekipin.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas