Aktualitet

Partizani thyen Teutën dhe merr kreun, Vllaznia e Laçi bëjnë detyrën (Renditja)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:04 - 17/05/21 |
mapo.al

Partizani ka fituar 1-0 në Durrës ndaj Teutës, duke marrë kryesimin e renditjes.


Të kuqtë kanë 62 pikë, po aq sa edhe durrsakët, por kryesojnë falë golaverazhit.


Goli i fitores për Partizanin u shënua nga Çinari, në minutën e 24-t të pjesës së parë.Ndërkohë, Laçi mposhti Tiranën 1-0, duke ruajtur vendin e tretë të renditjes me 60 pikë, po aq sa edhe Vllaznia, që mposhti me të njëjtin rezultat Kastriotin.Ndërsa Skënderbeu fitoi pastër 2-0 Apoloninë.1


Etiketa: , , , , ,

Pas