ShowBizz

Pas 28 vitesh, Demi Moore pozon e zhveshur (Foto)

               Publikuar në : 17:08 - 12/09/19 |
mapo.al

Aktorja e njohur Demi Moore është zhveshur pas 28 vitesh për kopertinën e revistës “Harper’s Bazaar”.


56-vjeçarja ka treguar se nuk i njeh vitet mbi supe. Me një buzëqeshje rrezëllitëse, sy të shndritshëm dhe një fizik për t’u admiruar, Demi duket me të vërtetë mahnitëse.“Duke i treguar të gjitha për numrin e tetorit”-ka shkruar aktorja në postimin e saj në “Instagram”.Risjellim në vëmendje se Moore ka paralajmëruar fansat se do të vijë më datë 24 shtator me një libër autobiografik, të titulluar “Inside Out”, në të cilën ka shkruar konkretisht për marrëdhëniet e trazuara me të ëmën, si dhe për tre martesat, midis tyre me aktorët Bruce Willis dhe Ashton Kutcher.Etiketa:

Pas