ShowBizz

Pas 3 vitesh, Angelina Jolie flet për divorcin nga Brad Pitt


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:30 - 04/09/19 |
mapo.al

Aktorja e famshme Angelian Jolie ka folur pas tre vitesh për divorcin e saj nga Brad Pitt. Për E!News ajo ka treguar se vitet e fundit të jetës së saj nuk kanë qenë aspak të qetë.


“Jam si gjithë të tjerat. Veçanërisht këto vitet e fundit nuk kanë qenë aspak të lehta, por kanë nxjerrë nga unë gjithë forcën që kam dhe më kanë kujtuar se mund të jem e fortë”. ka thënë Jolie për E!News.


Gjatë gjithë kësaj kohe ajo i është dedikuar karrierës dhe fëmijëve të saj. Para pak ditësh ajo është parë me djalin e madh të cilin e ka shoqëruar deri në Korenë e Jugut ku filloi universitetin.1Etiketa: ,

Pas