Bota

Pas 3 vitesh jep dorëheqjen zëdhënësja e presidentit Trump


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:41 - 14/06/19 |
mapo.al

Zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë Sarah Sanders do të largohet nga detyra e saj në fund të këtij muaji. Lajmi është konfirmuar nga presidenti i SHBA Donald Trump.


“Pas 3 viteve e gjysmë Sarah Sanders do të lërë shtëpinë e Bardhë në fund të muajit dhe do të kthehet në shtëpinë e saj në Arkansas. Ajo është një luftëtare, të gjithë jemi luftëtarë, të gjithë duhet të jemi luftëtarë”, shkruan Trup në një status në rrjetet sociale.
1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas