Aktualitet

Pas akuzave për produksionin, Ledjana vendos të largohet nga ‘Përputhen’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:51 - 19/01/21 |
mapo.al

Gjatë trasnmetimit të ‘Përputhen Prime’ Lejdana reagoi shumë ashpër ndaj produksionit të ‘Përputhen’.Kjo, pasi në emision u transmetua një pjesë nga takimi i saj me Mevlanin, pjesë në të cilën Ledjana mendonte se kamerat ishin të fikura.


Gjate këtij minutazhi, Ledjana dukej mjaft e afërt me Mevlanin, teksa rrinin të përqafuar.
Ledjana, tha se ky xhest ishtë një ‘futje pas shpine’ nga produksioni, dhe ndërkohë moderatorja Bora Zemani i sygjeroi të largohej, meqë po ngre këto akuza të rënda për programin.

Ndërsa, ditën e djeshme në ‘Përputhen’, Ledjana u shpreh se do të largohet disa ditë nga programi.Sipas saj, i duhet kohë për të marrë veten dhe për t’u përshtatur.


Ndërkohë, Melisa, i kërkoi falje nëse arsye për këtë janë bërë debatet e shumta që ato kanë pasur me njëra-tjetrën.

Image

Image

Image

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas