Aktualitet

Pas Albin Kurtit, kërcënohet me vdekje edhe djali i Isa Mustafës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:46 - 30/12/19 |
mapo.al

Pas kreut të Lëvizjes Vetëvendosja, është kërcënuar me vdekje edhe djali i kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, Besnik Mustafa. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, përmes  një postimi në Facebook, ku ka publikuar edhe mesazhin kërcënues dhe emrin e atij që ia dërgoi.


Në mesazhin që Besnik Mustafa ka marrë thuhet se ai do ta pësojë edhe më keq se babai i tij, duke iu referuar kreut të LDK-së Isa Mustafës.Ai është kërcënuar mbrëmjen e kaluar, teksa gjatë ditës u arrestua anëtari i Nismës, Haxhi Hoti, pasi bëri një deklaratë të fortë, ku shkruante se Albin Kurti ka dy mundësi: të lërë Kosovën ose do të vritet.Etiketa: , , ,

Pas