Sport

Pas dasmës madhështore, Ramos shijon pushimet në Egjipt


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:15 - 06/07/19 |
ro ot

Pas dasmës madhështore në katedralen e Sevillias, Sergio Ramos është duke shijuar muajin e mjaltit me bashkëshorten Pilar Rubio dhe djalin. Ndalesa e rradhës e kapitenit të Realit të Madridit është Hurghada në Egjipt. Ramos ka ende nevojë për disa ditë relaks pasi e pret një sezon shumë i ngjeshur dhe me impenjime të shumta me Los Blancos.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas